Erotická linka a štatistika

Erotická linka v číslach

Napriek skutočnosti, že internet veľmi uľahčuje sledovanie alebo virtuálnu účasť na akomkoľvek type sexu, niektorí ľudia uprednostňujú dobrý, staromódny telefonický rozhovor s iným človekom žijúcim na druhej linke. Skús Danny. Čo bolo prekvapujúce, je počet volajúcich, ktorí nehovoria o sexe. Hovor použijú ako sociálnu sieť pre hlasy s komunikáciou v reálnom čase. Štatistiky hovoria, že asi 20 percent hovorov je zo sexuálnych dôvodov,. Zatiaľ čo zvyšných 20 percent bolo klasifikovaných ako „sexuálne deviantné“. Deviantné hovory sú definované ako tie, ktoré sa týkajú sexuálnych vzťahov, ktoré nie sú to, čo považujete za normálne. A tie môžu zahŕňať deviantné fantázie – napríklad nevlastnú matku alebo nevlastnú sestru a „extrémny tvrdý sex“. . 

Napriek tomu, že volajúci hľadajú spoločnosť, nemusia nevyhnutne nadviazať vzťah najmä s jednou osobou. Až 90 percent z nich chce hovoriť s novým operátorom. Priemerná dĺžka hovoru je 18 minút. Až 21 percent trvá 20 až 44 minút. Iba 7 percent hovorov trvá 45 až 59 minút (maximálna povolená doba je 59 minút). na hovor. Piatok a sobota sú najobľúbenejšími dňami horúcej linky v týždni. Po nich nasleduje štvrtok a nedeľa; Od pondelka do stredy sú najpomalšie.

Nech už je fetiš akýkoľvek, je pravdepodobné, že sa o ňom môžete porozprávať. Alebo ak hľadáte iba spoločnosť, vedzte, že nie ste sami. Danny je na linke stále